Bridžs ir domāšanas un lēmumu pieņemšanas spējas attīstošs sporta veids, kuru neskar vecuma ierobežojumi. Bridžs attīsta prāta spējas, trenē loģiku, atmiņu un komunikācijas prasmes. Kā arī, šī spēle ir aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids, ko iemīļojuši miljoniem cilvēku visā pasaulē. Nāc uz kādu no Latvijas bridža klubiem un uzzini vairāk!

Bils Geitss: “Šo spēli Jūs varat spēlēt jebkurā vecumā. Ja Jūs sāksiet spēlēt jaunībā, Jums visu mūžu būs aizraujoša nodarbe. Lielai daļai spēļu nav šī dziļuma.”

Vorens Bafets: "Bridžs ir tik aizraujoša spēle, ka es nejustu cietuma sienas, ja man būtu trīs kameras biedri, kas prastu spēlēt un būtu gatavi to darīt 24 stundas dienā".

 

Bridžs Latvijā

Bridžu Latvijā spēlēja jau Ulmaņa laikā, Padomju laikā tas bija aizliegts (tika spēlēts “pa kluso” - savā starpā spēlēja arī RTU rektors, Tartu Universitātes rektors, Minskas universitātes profesors, Maskavas un Sanktpēterburgas augstākie mācībspēki.

Latvijas bridža federācija dibināta 1994.gadā. 2005.gadā tai piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Spēlējot bridžu, brīvo laiku pavada arī bijušais Rīgas mērs Māris Purgailis, Latvijas bankas prezidents Ilmārs Rimševics, bijušais ministru prezidents Aigars Kalvītis; līdztekus savai profesionālajai karjerai, labā līmenī  ar šo sporta veidu nodarbojas BTA viceprezidente un valdes locekle Jeļena Alfējeva, Sanitex Baltic Distribution, SIA valdes loceklis Aigars Ģērmanis.

Lai veicinātu Latvijas bridža atpazīstamību pasaulē, un veicinātu tā popularitāti pasaulē - jau vairāk kā 10 gadus katru augustu Jūrmalā notiek viens no vislabāk organizētajiem bridža festivāliem Eiropā - Riga Invites to Jurmala.

Kā visos valstī mazpazīstamos sporta veidos (neatkarīgi no ieguldījuma valsts tēla veidošanā starptautiskā sporta pasaulē) Latvijas bridža federācijas budžetu veido biedru naudas, bridžistu un viņu kompāniju ziedojumi.

Latvijas izlases reitings Eiropā pēdējos sešos gados pakāpies no 31.vietas uz 18.vietu.

Bridžs pasaulē

Pasaules Bridža Federācijā ir 123 valstis ar 0.7 miljoniem reģistrētu spēlētāju gan no Eiropas, Ziemeļamerikas, Dienvidamerikas, Āzijas, Centrālamerikas, gan Klusā okeāna un Āfrikas reģionu nacionālajām federācijām.

Bridžs ir iekļauts Olimpiskajās prāta spēlēs. Tieši bridžā ir vislielākais dalībnieku skaits on-line formātā prāta spēļu vidū (vairāk kā 100 miljoni spēlētāju).

Attīstītākās bridža lielvalstis ir ASV, Norvēģija, Ķīna, Polija, Itālija, Holande.

Par spīti Bila Geitsa pūlēm, kurš sava un Vorena Bafeta labdarības fonda ietvaros palīdz bridža attīstībai pasaulē, bridžā (atšķirībā no šaha) dators joprojām nespēj uzvarēt cilvēku.

Bridžs ir oficiāls mācību priekšmets NATO Kara akadēmijā kā dedukciju attīstošs mācību priekšmets.

Pasaulē redzamākie bridža atbalstītāji ir Bils Geits, Lavazza Group, Renault un Nisan, Societe Generale.

 

 

 

 

 

Eiropas bridža līgas (EBL) pārraudzībā ir viss, kas saistīts ar sporta bridžu Eiropas reģionā. Tā nodrošina plašu atbalstu Eiropas valstu bridža federācijām un to dalībniekiem.

EBL ir dibināta 1947. gadā Kopenhāgenā apvienojoties astoņu valstu bridža federācijām – Beļģijas, Dānijas, Somijas, Francijas, Lielbritānijas, Nīderlande, Norvēģijas un Zviedrijas. Atklāšanas sanāksmē visi balsoja par Starptautiskās bridža līgas likvidēšanu, kas tika izveidota 1932. gadā, un kopā noorganizēja Eiropā 8 čempionātus laika periodā pirms 2. pasaules kara. Sanāksmi Kopenhāgenā ierosināja Herman Dedichen (Dānija), kurš tika iecelts par EBL goda sekretāru. Par pirmo EBL prezidentu ievēlēja Antonie J.E. Lucardie (Nīderlande).

Uz šo brīdi no astoņām dalībvalstīm EBL ir izaudzis līdz 46 nacionālajām bridža organizācijām.

1948. gadā, sadarbībā ar Portlendas klubu un Amerikas kontrakta bridža līgu, tika izsludināts starptautiskais bridža kodekss.

Iedvesmojoties no EBL prezidenta Baron Robert de Nexon (1951-1965), kas pārstāvēja Franciju, 1958. gadā, apvienojoties EBL, ASV un Dienvidamerikas delegātiem, Oslo tika dibināta Pasaules bridža Federācija.

Baron de Nexon (Francija) tika ievēlēts par pirmo Pasaules bridža Federācijas (WBF) prezidentu un laikā no 1958. gada līdz 1964. gadam viņš vienlaikus vadīja gan EBL, gan WBF.

Eiropas bridža čempionātu vēsture pēdējo četrdesmit gadu laikā, pateicoties jaunajām tehnoloģijām, ir patstāvīgi attīstījusies, padarot spēli konkurētspējīgāku, samazinot iespējas negodīgai spēlei.

70` gados Jaime Oritz-Patino, kurš vēlāk bija arī WBL prezidents, izteica lielu satraukumu par dažu vadošo spēlētāju attieksmi un uzvedību pie galda. Rezultātā, 1979. gadā notiekošajā Eiropas Čempionātā, tika ieviesti “skrīni”. 70` gadu beigās tika ieviesta arī elektroniskā rezultātu uzskaite, kam 80`gados sekoja kāršu dalāmās mašīnas (izgudroja un patentēja Jannersten Forlag) un 2005. gadā “Bridgemate” – bezvadu elektroniskā rezultātu uzskaite (ko izgudroja dāņi).

Attīstoties tehnoloģijām internets ir ļāvis lielai auditorijai skatīties bridža čempionātus dzīvajā ēterā un tiešsaistē. Pateicoties amerikānim Fred Gitelman tika izveidots portāls Bridge Base Online (BBO).

Eiropas čempionāti.

Laika periodā pirms 2. pasaules kara, sadarbībā ar Starptautisko bridža līgu, notika 8 Eiropas komandu čempionāti. Līdz šim EBL ir organizējis vēl 45 komandu čempionātus.

1972. gadā, pateicoties Andre Boekhorst, notika Eiropas junioru komandu čempionāts. Tas neoficiāli jau notika dažus gadus, jo tajā laikā EBL nevēlējās, lai bridžs tiktu saistīts ar jauniešiem. Sākumā tas bija vienots pasākums komandām, kas jaunākas par 26 gadiem, bet kopš tā laika ir paplašinājies līdz četrām junioru kategorijām – U26 open komandas; U26 sieviešu komandas, U21 komandas un U16 komandas.

Eiropas atklātais pāru čempionāts aizsākās 1976. gadā un laikā gaitā tika papildināts ar kategorijām: sieviešu, jaukto pāru un senioru pāru čempionāti. Pasākums notika katru gadu martā un tika sponsorēts no tabakas kompāniju puses. Tabakas sponsorēšanas atsaukšana 1996. gadā un vēl viena vadošā sponsora zaudējums 1999. gadā ievērojami pasliktināja EBL finansējumu. EBL pārtrauca turnīru norisi martā un nomainīja to pret vērienīgāku pasākumu vasarā – Eiropas atklāto čempionātu – kas joprojām tiek organizēts jūnijā katru otro gadu. Pateicoties Panos Gerontopouls (EBL sekretārs no 1995.-2010. gadam) un EBL prezidentam Gianarrigio Rona (1999-2010) sākot ar 2003. gadu tika ieviesta Eiropas atklātā čempionāta koncepcija.

EBL galvenā mītne.

EBL dalībvalstis.

on-line KVALIFIKĀCIJA PASAULES NACIONĀLO KOMANDU ČEMPIONĀTAM (23.-28.08.2021)

Vietnē RealBridge on-line formātā norisinājās Eiropas komandu kvalifikācija Pasaules Nacionālo komandu čempionātam. Latvija tika pārstāvēta OPEN, MIXED un SENIORS kategorijās.

OPEN kategorijā Latvijas komanda izcīnīja 28. vietu 31 Eiropas valstu konkurencē. MIXED kategorijā Lavijas komanda cīnījās ar 21 Eiropas valstu komandām un izcīnīja augsto 12. vietu. SENIORS kategorijā piedalījās 24 Eiropas valstu komandas un Latvijas komanda finišēja 22. vietā.

"OPEN" kategorijā Latviju pārstāvēja Andris SmilgājsJānis BethersUldis BethersUģis JansonsJurijs Balašovs un Jānis Bendiks.

Foto: no J. Bendika arhīva

"MIXED" kategorijā Latviju pārstāvēja Jeļena AlfejevaKārlis RubinsMaija RomanovskaMārtiņš Lorencs un Jānis Neimanis.

"SENIORS" kategorijā Latviju pārstāvēja: Bruno RubenisSergejs BirinsAlfrēds MaļinskisIvars IlziņšMāris PurgailisGundega Ozoliņa.

REZULTĀTI


on-line BALTIC CUP (17.-22.05.2021)

Latviju pārstāvēja divas komandas RTU (E. Lavendelis (c), I. Andersone, K. Rubins, M. Lorencs, J. Ilziņš, L. Lauks), kas tika līdz finālam un cīņā par trešo vietu piekāpās komandai POLAND MIXED, tādejādi finišējot 4. vietā, un komanda DAUGAVA (J. Neimanis (c), I. Rubenis, U. Jansons, A. Smilgājs, A. Ģērmanis, M. Karpovs), kas izcīnīja 3. vietu Consolation Swiss.

REZULTĀTI


on-line TONČI RADELJA MEMORIAL

InterCity līga ir komandu turnīrs vietnē BridgeBase Online (BBO), ko nodibināja Tonči Radelja un kopš 2003. gada tas tiek spēlēts divas reizes gadā. Katra komanda var pārstāvēt savu pilsētu vai ciemu. Komandu turnīrs notiek divos posmos: kvalifikācijas turnīrs un tam seko izslēgšanas turnīrs (knock-outi). Pavasara sesisiju uzsāka 90 komandas, kur piedalījās arī divas komandas no Latvijas: SIGULDA (komandas kapteinis K. Rubins) un RĪGA (komandas kapteinis J. Antonov). Abas komandas kvalificējās knock-outiem, bet ceturdaļfinālā nācās atzīt pretinieku pārākumu, tādejādi komanda SIGULDA finišēja augstajā 5. vietā un komanda RĪGA - 7. vietā.

REZULTĀTI


on-line NORDIC FRIENDSHIP LEAGUE

Ziemeļu Sadraudzības Līga jeb Nordic Frienship League (NFL) ir komandu turnīrs, kur cīņu par kausu pagājušā gada oktobrī uzsāka 30 komandas no Skandināvijas un Baltijas valstīm. Spēles norisinājās on-line formātā vietnē Bridge Base Online. Finālā ar divu impu (IMP) pārsvaru uzvaru izcīnīja komanda BK SIGULDA! Komandas sastāvs: K. Rubins, J. Alfejeva, A. Voronov, D. Prokhorov, B. Rubenis, M. Karpov.

REZULTĀTI


on-line WBT CHALLENGER CUP (19.-23.04.2021)

Aprīļa Kausā piedalījās divas komandas no Latvijas: "DAUGAVA" (U. Jansons, I. Rubenis, A. Ģermanis, A. Smilgājs, J. Neimanis, M. Karpov) un komanda "MĀRUPE" (J. Antonov, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks). 18 komandu konkurencē komanda "MĀRUPE" izcīnīja 15. vietu un komanda "DAUGAVA" finālā ieguva augsto 2. vietu!

REZULTĀTI


on-line OCBL OPEN LEAGUE (29.03.-25.03.2021)

Piedalījās komanda BALTIC EXPRESS (J. Alfejeva, B. Rubenis, S. Birins, U. Jansons, V. Vahe, M. Karpov, Y. Chumak) un 34 komandu konkurencē finišēja 20. vietā.

REZULTĀTI


on-line OCBL APRIL CUP (5.-9.04.2021)

OCBL April Cup B grupā startēja komanda no Latvijas - BALTIC EXPRESS (B. Rubenis, J. Alfejeva, U. Jansons, S. Birins, I. Rubenis, J. Neimanis, M. Karpov, V. Vahe, Y. Chumak).

REZULTĀTI


on-line WBT CHALANGERS CUP (8.-12.03.2021)

WBT Challengers Cup startēja komanda BALTIC EXPRESS (J. Alfejeva, B. Rubenis, S. Birins, M. Karpov, Y. Chumak, K. Koistinen), kas kvalifikācijā izcīnīja augsto 11. vietu.


on-line OCBL SUPER CUP (2.-9.03.2021)

OCBL Super Cup piedalījās arī divas komandas no Latvijas - DAUGAVA (J. Neimanis, I. Rubenis, U. Jansons, A. Ģērmanis, A. Smilgājs, M. Romanovska, M. Lorencs), kas kvalificējās B pusfinālam un komanda MĀRUPE (J. Antonovs, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks, B. Rubenis), kas kvalificējās A pusfinālam. Ļoti stiprā komandu konkurencē nevienai no komandām neizdevās kvalificēties tālāk ceturdaļfināliem.


on-line OCBL FEBRUARY OPEN TEAMS (15.-19.02.2021)

B grupā startēja komanda DAUGAVA (Bruno Rubenis, Uģis Jansons, Jānis Neimanis, Ivars Rubenis). Izcīnot četras uzvaras septiņā spēlēs, diemžēl neizdevās kvalificēties tālākai spēlei.

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

 


on-line WORLD BRIDGE TOUR CHALLENGER CUP (08.-12.02.2021)

Februāra turnīrā piedalījās komanda MĀRUPE (J. Antonov, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks). Komandā ļoti veiksmīgi startēja atlasē un kvalificējās pusfinālam, kurā pārliecinoši uzvarēja komandu no Norvēģijas NORWEGIAN TROLLS un kvalificējās finālam. Finālā vēl pārliecinošāka uzvara pār citu Norvēģijaskomandu KINDS un rezultā pelnīta godalgotā 1. vieta!

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

 


on-line TRANSATLANTISKAIS SENIORU KAUSS (18.01-07.02.2021)

Piemiņas turnīrā par godu Julian Klukowski piedalījās Latvijas Senioru izlase: Bruno Rubenis, Sergejs Birins, Ivars Ilziņš, Alfrēds maļinskis, Vladimirs Gonca, Māris Purgailis, Gundega Ozoliņa un Andrejs Milgrāvis.

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

 


on-line OCBL JANUARY CUP (04.-08.01.2021)

Kvalifikācijā piedalījās 32 komandas. Latviju pārstāvēja komanda MĀRUPE (J. Antonovs, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks), kas izcīnīja 23. vietu.

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

14. EIROPAS MAZO FEDERĀCIJU KAUSS (1.-3.11.2022, Larnaka, Kiprā)

Latviju šogad pārstāvēja I. AndresoneJ. BalašovsU. BethersE. Lavendelis (C). 15 valstu konkurencē tika izcīnīta augstā 6. vieta.

PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

11. PASAULES UNIVERISTĀŠU ČEMPIONĀTS PRĀTA SPĒLĒS (10.-18.09.2022, Antverpene, Beļģijā)

Pasaules čempionātā bridžā Universiāžu komandām Latviju pārstāvēja Egars Oļļa (SSE) - Toms Straume (LU) un Rūdolfs Barons (RTU) - Ralfs Rubins (RTU). Starp 15 komandām tika iegūta 9. vieta. 

PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

 

No kreisās: Edgars Oļļa (SSE), Toms Straume (LU), Ralfs Rubins (RTU), Rūdolfs Barons (RTU).


16. PASAULES ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS BRIDŽĀ (19.08-03.09.2022, Vroclava, Polijā)

Bridžisti no Latvijas startēja divās kategorijās - Pasaules atklātajā komandu čempionātā jauktiem pāriem un Pasaules atklātajā čempionātā jauktiem pāriem.

Komandu čempionātā komandas VALUE MEDIA TEAMS sastāvā startēja starptautiskie meistari Kārlis Rubins un Jeļena Alfejeva. 57 komandu konkurencē kvalificējās astodaļfinālam, kur uzvarēja komandu THOMSON (Austrālija) un nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Tur diemžēl tika atzīts komandas MINITIER pārākums.

Pasaules atklātā jaukto pāru čempionātā startēja divi pāri no Latvijas. Starptautiskais meistars Maija Romanovska pārī ar Lielmeistaru Jāni Bendiku. 160 pāru konkurencē kvalificējās A finālam, kur starp 54 stiprākajiem pāriem ieguva augsto 31. vietu.

A finālam kvalificējās arī pāris Kārlis Rubins - Jeļena Alfejeva, kas A finālā pirms pēdējās sestās sesijas bija augstajā piektajā vietā. Jāpiebilst,ka rezultāti bija tik blīvi, ka uz godalgotajām vietām pretendēja vismaz 8 pāri. Izšķirošajā sestajā sesijā viņiem finišā izdevās izraut vajadzīgo pārsvaru, lai izcīnītu sudraba godalgu Pasaules atklātajā čempionātā jauktiem pāriem!

Fantastisks sasniegums Latvijas bridžā pasaules mērogā!

PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

28. EIROPAS KOMANDU ČEMPIONĀTS BRIDŽĀ JAUNIEŠIEM (19.-26.07.2022, Veldhovenā, Nīderlandē)

Latvija startēja divās vecuma kategorijās:

  • U26 (E. GavrilovaE. OļļaR. BaronsR. RubinsĒ. Vilunas un R. Kreitāls), kas 18 komandu konkurencē izcīnīja 16. vietu.
  • U31 (M. Balodis, N. Pelsis, M. Maasik un K.M. Pruul), kas 16 komandu konkurencē finišēja augstajā 8. vietā, iegūstot tiesības startēt nākamā gada Pasaules čempionātā.
PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

54. STARPTAUTISKAIS IZRAĒLAS BRIDŽA FESTIVĀLS (9-14.07.2022, Telavivā, Izraēlā)

Latviju pārstāvēja pāri Egons Lavendelis - Ilze Andersone un Uldis Bethers - Līga  Brikmane.

PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

55. EIROPAS KOMANDU ČEMPIONĀTS (12.-22.06.2022, Madeirā, Portugālē)

Latviju pārstāvēja 2 izlases:

OPEN kategorijā M. Romanovska, J. Ilziņš, J. Bethers, J. Bendiks, J. Neimanis un U. Jansons, kas 30 valstu konkurencē ieņēma 27. vietu.

OPEN komandu rezultāti

MIXED kategorijā U. Bethers, L. Brikmane, E. Lavendelis, I. Andersone, kas 22 valstu konkurencē ieņēma 20. vietu.

MIXED komandu rezultāti

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

POZNANSKI MITYNG BRYDZOWY 2022 (29.04-03.05.2022, Poznaņā, Polijā)

Latvijas mixt izlases pāri U. BethersL. BrikmaneE. LavendelisI. Andersone startēja Poznaņas bridža festivālā gan mixt pāru, gan mixt komandu čempionātā. Pāris U. Bethers - L. Brikmane kvalificējās mixt pāru finālām, kur izcīnīja 14. vietu. Komandu čempionātā starp 19 komandām, tika izcīnīta 13. vieta.

INFORMĀCIJA | PĀRU | KOMANDU

 


53. TALLINAS BRIDŽA FESTIVĀLS (22.-24.04.2022, Tallinā, Igaunijā)

Komandu turnīrā starp 18 komandām augsto 2. vietu izcīnīja RIGAINVITES.LV (J. Bendiks, M. Romanovska, J. Bethers, J. Ilziņš):

Pāru turnīrā augsto 4. vietu izcīnīja pāris Kārlis Rubins - Mārtiņš Lorencs:

Labākais mixt pāris Māris Matisons - Jeļena Alfejeva:

Labākais junioru pāris Ēriks Vilunas - Rainers Kreitāls:

REZULTĀTI


45. PASAULES ČEMPIONĀTS SPORTA BRIDŽĀ komandām (27.03-09.04.2022, Salsomaggiore Terme, Itālija)

Pēc vairāk kā divu gadu pārtraukuma bridžs ir atgriezies klātienē. Jau otro reizi Pasaules čempionātā tiek iekļauta atsevišķa kategorija jauktām komandām, kur jau otro reizi startēja arī Latvijas izlases komanda: K. Rubins, J. Alfejeva, J. Ilziņš, M. Romanovska, M. Lorencs, Z. Stāmere. Pēc ļoti saspringtas cīņas kvalifikācijā, Latvijas Izlase izcīnīja 7. vietu un kvalificējās ceturtdaļfinālam, kur piekāpās USA1 komandai.

Foto publicēts ar WBF atļauju (fotogrāfs Claudio Fossati).

No kreisās: J. Ilziņš, M. Lorencs, M. Romanovska, Z. Stāmere, J. Alfejeva, K. Rubins.

PAR TURNĪRU | BIĻETENI | REZULTĀTI

 


2. TRANSATLANTISKAIS SENIORU KAUSS on-line (24.01-11.02.2022)

Vietnē Bridge Base online (BBO) norisinājās otrais Transatlantiskais senioru kauss - piemiņas turnīrs par godu Julian Klukowski. Piemiņas turnīrā arī šogad startēja Latvijas senioru komanda: Bruno Rubenis (c), Sergejs Birins, Māris Purgailis, Ivars Ilziņš, Alfrēds maļinskis, Andrejs Milgrāvis un Gundega Ozoliņa. Senioru komanda, uzra'dot līdzīgu sniegumu kā pagājušajā gadā, 36 komandu konkurencē finišēja 20. vietā. Lai kvalificētos play-off kārtai pietrūka tikai 3,2 VP.

PAR TURNĪRU | BIĻETENI | REZULTĀTI

 

1. PASAULES JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS (14.-28.09.2019, Vuhaņā, Ķīnā)

Latvijas izlase (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, J. Bethers) 24 valstu konkurencē kvalificējās ceturtdaļfinālam starp 8 spēcīgākajām pasaules komandām, kur mērojās spēkiem ar kvalifikācijas uzvarētājiem - Anglijas izlasi un piekāpās ar rezultātu 173 : 185.

 

Turnīra mājas lapa

Kvalifikācijas rezultāti

Ceturtdaļfināla rezultāti

Visi rezultāti.


XLVII GRAND PRIX of Warsaw (23.08.-01.09.2019, Varšavā, Polijā)

Komanda "ALF", kuras sastāvā bija starptautiskais meistars Kārlis Rubins un Lielmeistars Jeļena Alfejeva izcīnīja uzvaru komandu turnīrā:

Turnīra mājas lapa.

Rezultāti.


26. EIROPAS JUNIORU KOMANDU ČEMPIONĀTS (4.-11.07.2019, Oslo, Norvēģijā)

Latviju pārstāvēja 2 komandas. U26 kategorijā:  Jānis Arvīds Ilziņš, Mārtiņš Balodis, Martin Maasik, Karl Markus Pruul, kapteinis Ilze Miķelsone, treneris Kārlis Rubins. 23 komandu konkurencē tika sasntiegta 15. vieta.

U26 rezultāti.

U16 kategorijā: Rainers Kreitāls, Sandra Elvīra BrokaPauls Olafs Straume, Olivers Ligers, kapteinis Kārlis Rubins, treneris Diāna Kampara. 18 komandu konkurencē tika sasniegta 15. vieta.

U16 rezultāti.

 


9. ATKLĀTAIS EIROPAS ČEMPIONĀTS (15.-29.06.2019, Stambulā, Turcijā)

Latviju pārstāvēja 9 dalībnieki: K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, N. Vekša, A. Ilziņa, I. Andersone, D. Rostoka, D. Kampara, E. Gavrilova.

No 22.06-23.06.2019 norisinājās sieviešu komandu kvalifikācija, kurā piedalījās 26 komandas, no kurām ceturdaļfinālam kvalificējās labākas 8 komandas. Latvijas sieviešu komanda ieguva 24. vietu.

(no kreisās: E. Gavrilova, D. Kampara, I. Andersone, D. Rostoka, A. Ilziņa, N. Vekša)

Pāru kvalifikācijā piedalījās starptautiskais meistars K. Rubins pārī ar lielmeistaru J. Alfejevu un starptautiskais meistars M. Romanovska pārī ar M. Krasnosselski, abi pāri kvalificējās B pusfinālam, kur ieguva attiecīgi 49. un 81 vietu no 157 pāriem.

Sieviešu pāru kvalifikācijā piedalījās D. Kampara un E. Gavrilova, kuras finišēja 40. vietā no 59 pāriem.

Rezultāti.

EBL mājas lapa.


53. STARPTAUTISKAIS IZRAĒLAS BRIDŽA FESTIVĀLS (31.05-06.06.2019, Telavivā, Izraēlā)

Komandu turnīrā, kurā piedalījās 81 komanda, augsto 5. vietu  ieguva komanda LATVIA (K. Rubins, J. Alfejeva, J. Neimanis, D. Kampara).

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


XII BRIDGE FOREST TROPHY 2019 (17.-19.05.2019, Polijā)

Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins, M. Lorencs, M. Tenn, O. Sirotin), kas sīvā cīņā finālā piekāpās komandai Bridge Scanner no Lietuvas (A. Arlovich, B. Gierulski, W. Olanski, J. Skrzypczak, E. Vainikonis).

Rezultāti.


52nd TALLINN BRIDGE FESTIVAL (2.-5.05.2019, Tallinā, Igaunijā)

Kārtējo reizi pārliecinošu sniegumu rāda mūsu starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu iegūstot 1. vietu 54 pāru konkurencē!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


GERMAN BRIDGE TROPHY 2019 (26.-28.04.2019, Berlīnē, Vācijā)

66 komandu konkurencē, komanda MĀRUPE (U. Bethers, J. Balašovs, J. Bethers, J.J. Bendiks) ieguva augsto 4. vietu:

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


1. EIROPAS JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS (22.-28.02.2019, Lisabona, Portugālē)

30 komandu konkurencē izcīnītas sudraba godalgas!

Latvijas komandu pārstāvēja: starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu un starptautiskais meistars Maija Romanovska pārī ar starptautisko meistaru Mārtiņu Lorencu.

Rezultāti.

EBL mājas lapa.


REIKJAVĪKAS BRIDŽA FESTIVĀLS 2019 (31.01-03.02.2019, Reikjavīka, Islandē)

127 pāru konkurencē, starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu ieguva augsto 12. vietu!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


IGAUNIJAS ATKLĀTAIS PĀRU ČEMPIONĀTS (19.-20.01.2019, Tallina, Igaunijā)

Latviešu bridžistu triumfs!

1. vieta - Lielmeistaru pārim Jeļena Alfejeva - Bruno Rubenis!

Rezultāti.


TARTU GRAND PRIX 2019 (05.-06.01.2019, Tartu, Igaunijā)

Latvijas bridžistu triumfs!

1. vieta pāru turnīrā - 51 pāru konkurencē - starptautiskajam meistaram Kārlim Rubinam pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu.

Rezultāti.

1. vieta komandu turnīrā - 16 komandu konkurencē - komandai RIGAINVITES.LV (K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, M. Lorencs).

Rezultāti.


 

 

26. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (08.-15.07.2017, Somarin, Slovākijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, N. Pelsis, G. Priedītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs.

Tika sasniegta 14. vieta.

Sieviešu komandu kategorijā Latviju pārstāvēja: E. Gavrilova, D. Kampara, S, Salmina, K. Skurule, kapteiņi: K. Rubins, I. Miķelsone

Tika sasniegta 10. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


BALTIC CUP 2017 (Igaunijā)

LATVIJA IZCĪNA CEĻOJOŠO KAUSU!

U26 kategorijā uzvaru izcīnīja komanda OPEN (J. Ilziņš, N. Pelsis, V. Iļdeikins, M. Balodis, G. Priedītis):

U26 kategorijā 3. vieta komandai LADIES (D. Kampara, S. Salmina, E. Gavrilova, K. Skurule):

Sieviešu pāru kategorijā 1. vieta – A. Ilziņa – Z. Stāmere:

Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta - E. Ērmane - L. Bikulciene (Lietuva):

 

Turnīra mājas lapa.


 

Mazo Federāciju Kauss 2008 (25.-27.10.2018, Budapeštā, Ungārijā)

Latvijas komandas triumfs!

K. Rubins - J. Alfejeva - M. Romanovska - M. Lorencs

Rezultāti.


 34. atklātais Igaunijas pāru čempionāts (06.-07.10.2018, Pērnavā, Igaunijā)

Uzvaras laurus plūca K. Rubins - J. Alfejeva!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


XXII Starptautiskais Azoru bridža festivāls 2018 (06.-07.10.2018)

Komandu turnīrā augsto 2. vietu izcīnija - A. Imša - J. Ilziņš - M. Balodis - G. Garkāje

Pāru turnīrā, 37 pāru konkurencē, augstā 2. vieta pārim J. Ilziņš - A. Imša.

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


14. Eiropas jauniešu čempionāts bridžā (11.-18.07.2018, Opātijā, Horvātijā)

Labākais sasniegums U26 kategorijā 11. vieta pārim J. Ilziņš - M. Maasik

Latvija tika pārstāvēta:

U26 kategorijā: R. Barons - D. Kampara

Jaukto pāru kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova

U21 kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova; R. Jaunskalže - P. Ozoliņš; A. Priedītis - E. Suss

U13 un U16 kategorijās: O.P. Straume - O. Liģers

Rezultāti.


54. Eiropas komandu čempionāts bridžā (06.-16.06.2018, Ostendē, Beļģijā)

Starp 33 komandām Latvija ieņēma 19. vietu. Latviju pārstāvēja komanda: A. Ģērmanis - U. Jansons - M. Lorencs - J. Neimanis - I. Rubenis - K. Rubins.

Rezultāti.


XI BRIDGE FOREST TROPHY 2018 (Polijā)

Finālā zaudējums ar rezultātu 68.1 : 69. Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins - M. Lorencs - O. Sirotin - M. Tenn)

Rezultāti.

Vairāk par turnīru BK Sigulda mājas lapā.

15. Pasaules čempionāts (03.-17.09.2016, Wroclaw, Polijā)

Latviju pārstāvēja 5 pāri, augstākais sasniegums 12. vieta M. Lorencs - K. Rubins

 

Turnīra mājas lapa.


13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-20.07.2016, Liepaja, Latvijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - SUDRABS! J. Ilziņš - N. Pelsis:

U21 kategorijā Latviju pārstavēja 5 pāri, augstākais sasniegums 26. vieta.

U16 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 20. vieta.

Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 6 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

Sieviešu pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

Turnīra mājas lapa.

Video reportāžas.


BALTIC CUP 2016 (Lietuvā)

U25 kategorijā 1. vietu izcīnīja komanda LATVIA U25 (V. Iļdeikins, N. Pelsis, G. Priedītis, E. Stepiņa).

Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Folkmane – E. Ērmane

25. Eiropas komandu čempionāts (18.-25.07.2015, Tromso, Norvēģijā)

U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, G. Dreimanis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, kapteinis K. Rubins.

Tika sasniegta 6. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


8. Eiropas Mazo Nāciju kauss (26.-29.10.2015, Protaras, Kiprā)

Latviju pārstāvēja: U. Bethers, J. Bethers, J. Balašovs, E. Klīdzēja

Tika izcīnīta godpilnā 3. vieta!

 

Turnīra mājas lapa.


 BALTIC CUP 2015 (Zviedrijā)

1. vietu izcīna komanda RIGA INVITES (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, M. Lorencs, J. Neimanis, S. Birins):

U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U25 (G. Priedītis, J. Cīmiņš, N. Pelsis, L. Vegners).

U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U20 (V. Iļdeikins, A. Čače, J. Ilziņš, G. Dreimanis, M. Balodis, D. Eisaks).

Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Čerepova – A. Ilziņa.

 

Turnīra mājas lapa.


 

12. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-19.07.2014, Burghausen, Vācijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 49. vieta L. Vegners - N. Pelsis

U21 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 21. vieta J. Ilziņš - V. Iļdeikins

 

Turnīra mājas lapa.


BALTIC CUP 2014 (Igaunijā)

1. vietu izcīnija komanda STARMEN (Igaunijas un Latvijas jauktā komanda, kuras sastāvā spēlēja arī J. Alfejeva un M. Matisons:

U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U20 (J. Ilziņš, V. Iļdeikins, A. Zālītis, G. Dreimanis):

U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U25 (M. Pūķis, N. Pelsis, L. Vegners, A. Gofmans):

Sieviešu pāru kategorijā 2. vieta jauktajam (Lietuvas un Latvijas pārim, kur spēlēja E. Ērmane):

 

Turnīra mājas lapa.


Mazo Nāciju Kauss 2014 (30.09-05.10.2014, Jurmala, Latvijā)

Latviju pārstāvēja: K. Rubins, M. Lorencs, M. Romanovska, S. Birins, J. Alfejeva, J. Neimanis

Tika izcīnīta UZVARA - 1. vieta!

 


Pasaules čempionāts 2014 (Sanya, Ķīnā)

Latviju pārstāvēja: Kārlis Rubins ar Maiju Romanovsku un Jānis Bendiks ar Andri Smilgāju

Pēc 7 dienu cīņas A finālā J.Bendiks un A.Smilgājs izcīnīja 33. vietu

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111