• RTU Kauss bridžā

  3.-4. augustā Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala (Ķīpsalas iela 8) Starptautiskā šaha festivāla RTU OPEN 2024 ietvaros norisināsies Latvijas Tūres 4. posms un Latvijas Komandu Kausa 3. posms.

  3. augustā 10:00 sāksies divu sesiju pāru turnīrs, bet svētdien 4. augustā 10:00 komandu turnīrs, kurā tiks izspēlētas 8 kārtas pa 6 sadalījumiem. Turnīru balvu fonds ir 100% no dalības maksām.

  Vēršam uzmanību, ka līdz 1. augustam Latvijas Komandu kausa nolikums pieļauj dalībniekiem mainīt komandu, par to rakstiski informējot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

  LT NOLIKUMS | REĢISTRĀCIJA
  LKK NOLIKUMS | REĢISTRĀCIJA

   

 • Latvijas U 31 izlase

  Latvijas U31 izlase, papildināta ar diviem ex-junioriem, lieliski aizvadīja Polijas GP posmu Mihalovā: vispirms 19 komandu kvalifikācijā palika trešajā vietā, turpinājumā astodaļfinālā apspēlēja Lietuvas izlasi, pusfinālā komandu no Varšavas, bet finālā piekāpās vēl vienai komandai no Varšavas. Jāatzīmē, ka turnīrā piedalījās spēlētāji gan no Polijas Jauktās izlases, gan no Open izlases, tai skaitā Pasaules čempioni Buras-Lutostanskis.

  REZULTĀTI

 • Veidojam Latvijas Bridža Goda zāli - LBF Goda Balvas

 • RĪGAS PĀRU KAUSS - 2023./2024.g. sezonas noslēgums

  Vakar, 2024. gada 4. jūnijā norisinājās Rīgas Pāru kausa Svētku turnīrs. Pirms turnīra tika apbalvoti labākie šīs sezonas kopvērtējumā. M.Iher, A.Tihane un J.Balašovs bija laureāti gan Min/Max, gan IMPu ieskaitē, kā arī patīkams pārsteigums visiem turnīra dalībniekiem no Bridža Atbalsta biedrības BAB - svētku torte ar saldu izspēles uzdevumu!

  REZULTĀTI

  Tiekamies atkal septembrī!

  Foto galerija:

 • RĪGAS PĀRU KAUSS - Svētku turnīrs

  4. jūnijā notika Rīgas Pāru Kausa 2023./2024. g. sezonas noslēguma Svētku turnīrs. Turnīru organizē Latvijas bridža federācija sadarbībā ar bridža atbalsta biedrību BAB.

  1. vieta Jānis Buls - Juris Oļeiņiks 57,0 IMP

  2. vieta Jurijs Balašovs - Kārlis Rubins 37,0 IMP

  3. vieta Rainers Kreitāls - Ralfs Rubins 33,0 IMP

  REZULTĀTI

   

  Svētku turnīra laureāti:

  No kreisās: K. Rubins, J. Balašovs, J. Oļeiņiks, R. Kreitāls, R. Rubins.

   

  Paldies visiem, kas piedalījās šīs sezonas Rīgas Pāru kausa turnīros un uz tikšanos jau nākamajā sezonā!

   

 • Bridža forums "Bridžs kā MĀKSLA"

  Lai arī sabiedrībā pastāv uzskats, ka bridžs ir aristokrātu izklaide, SKDS sabiedriskās domas aptaujas dati rāda, ka vairums jeb 81% Latvijas iedzīvotāju vēlētos iemācīties spēlēt bridžu. Lai vēl plašāk ikvienu interesentu iepazīstinātu ar šo prāta spēli, 1. jūnijā Mākslas centrā ZUZEUM pirmo reizi Latvijā aizvadīts bridža forums “Bridžs kā māksla”, kas pulcēja bridža spēlētājus un entuziastus no visas Latvijas. Dienas garumā ikvienam foruma apmeklētājam bija iespēja iepazīt bridža spēli visās tās izpausmēs, piedalīties diskusijā un uzzināt vairāk par  bridža attīstības plāniem Latvijā.

  Foruma laikā tika prezentēti SKDS veiktās aptaujas “Latviešu sabiedrības priekšstati par bridžu”* rezultāti, kas iezīmē, ka absolūtais vairums jeb 82% respondentu zina par tādu spēli, tomēr vairāk nekā puse no šiem cilvēkiem jeb 47,7% nav ar to saskārušies. No visiem aptaujātajiem 23,3% atzina, ka ikdienā nespēlē galda spēles, bet lielākā daļa jeb 81% respondentu vēlētos iemācīties spēlēt bridžu, kas tikai apliecina, ka sabiedrībā ir jūtama interese apgūt šo spēli. Aptaujas dati1.

  Latvijas bridža kopiena rīkoja forumu ar mērķi iepazīstināt sabiedrību ar šo spēli, mainīt stereotipus par bridžu kā aristokrātu izklaidi, stiprināt Latvijas bridža kopienu un veicināt jauno spēlētāju piesaisti. Forumā vienkopus pulcējās teju visa Latvijas bridža kopiena, lai kopīgi diskutētu par bridža nākotni Latvijā un jauno spēlētāju piesaisti.

  Video reportāža.

 • RĪGAS PĀRU KAUSS (IMP) 2023/2024 - 18. turnīrs

  28. maijā notika Rīgas Pāru Kausa (uz IMP ) 2023./2024. g. sezonas 18. turnīrs. Turnīru organizē Latvijas bridža federācija sadarbībā ar bridža atbalsta biedrību BAB.

  Balvas uzvarētājem no Sushi Brothers:

  1. vieta Uldis Bethers - Jurijs Balašovs 41,0 IMP

  2. vieta Edgars Oļļa - Toms Straume 21,0 IMP

  3. vieta Ralfs Rubins - Rainers Kreitāls 17,0 IMP

  3. vieta Anita Folkmane - Gatis Gaigals 17,0 IMP

  NOLIKUMS | REZULTĀTI | KOPVĒRTĒJUMS

   

  RĪGAS PĀRU KAUSS (IMP) 2023/2024 - 18. turnīra laureāti:

  No kreisās: E. Oļļa, T. Straume, J. Balašovs, U. Bethers, R. Rubins, A. Folkmane, R. Kreitāls, G. Gaigals.

   

 • RPK (Min/Max) sezona noslēgusies!

  Otrdien, 21. maijā, noslēdzās Rīgas Pāru Kausa sezona uz Min/Max. Šajā sezonā piedalījās 81 spēlētājs, un par labākajiem kopvērtējumā kļuva Mirjam Iher, Aivar Tihane un Juris Balašovs.

  Aicinām visus bridža entuziastus piedalīties svētku turnīrā, kas notiks 4. jūnijā. Lūdzam reģistrēties savlaicīgi, lai nodrošinātu sev vietu šajā aizraujošajā notikumā.

  KOPVĒRTĒJUMS | REĢISTRĀCIJA
 • RĪGAS PĀRU KAUSS (M/M) 2023/2024 - 18. turnīrs

  Otrdien, 21.maijā, notika Rīgas Pāru Kausa (Min/Max) 2023/2024. g. sezonas pēdējais 18. turnīrs. Turnīru organizē Latvijas bridža federācija sadarbībā ar Bridža atbalsta biedrību BAB.

  Balvas uzvarētajiem no:

  1. vieta Uldis Bethers - KJurijs Balašovs 61,08%

  1. vieta Mirjam Iher - Aivar Tihane 61,08%

  3. vieta Edgars Oļļa - IToms Straume 60,51%

  NOLIKUMS | REZULTĀTI | KOPVĒRTĒJUMS

   

  RĪGAS PĀRU KAUSS (M/M) 2023/2024 - 18. turnīra laureāti:

  No kreisās: T. Straume, E. Oļļa, A. Tihane, J. Balašovs, M. Iher, U. Bethers.

   

 • RĪGAS PĀRU KAUSS (IMP) 2023/2024 - 17. turnīrs

  14. maijā notika Rīgas Pāru Kausa (uz IMP ) 2023./2024. g. sezonas 17. turnīrs. Turnīru organizē Latvijas bridža federācija sadarbībā ar bridža atbalsta biedrību BAB.

  1. vieta Sergejs Čerepovs - Andrejs Milgrāvis 43,0 IMP

  2. vieta Jānis Buls - Juris Oļeiņiks 39,0 IMP

  3. vieta Jānis Ozols - Ivars Zarumba 31,0 IMP

  NOLIKUMS | REZULTĀTI | KOPVĒRTĒJUMS

   

  RĪGAS PĀRU KAUSS (IMP) 2023/2024 - 17. turnīra laureāti:

  No kreisās: J. Oļeiņiks, J. Buls, A. Milgrāvis, S. Čerepovs, J. Ozols

   

 • Latvijas Bridža forums “Bridžs kā MĀKSLA”

  Esi daļa no bridžistu kopienas 1. jūnijā Mākslas centrā ZUZEUM – nāc un piedalies pirmajā bridža forumā, lai kopīgi izzinātu bridža pasauli, iedvesmotos un aizsāktu jaunu ēru latviešu bridžā. Te būs vieta katram – kā pieredzējušam bridžistam tā vienkārši interesentam par šo unikālo spēli. Gaidīsim arī bērnus vecumā no 6 gadiem, kuriem piedāvāsim īpašu bridža apmācības metodiku, kas rosinās matemātikas pamatu apgūšanu.

  Foruma Goda viesi Eric Laurant– Eiropas Bridža līgas prezidents un Dana Reizniece-Ozola - Pasaules šaha federācijas rīkotājdirektore. Īpašais sveiciens Forumam no bridža entuziasta Inta Teterovska ar Jauniešu kori “Balsis”.

  Forumā tiks prezentēts un apspriests Latvijas bridža stratēģijas mets 2024-2030, izklāstīsim ieceres, paleposimies ar panākto, godināsim izcilus prātus un atbalstītājus, būs iespēja iepazīt bridža spēli visās tās izpausmēs. Būs iespēja piedalīties diskusijās, izmēģināt bridžu, un noslēgumā baudīt īpašu vakaru pie bridža galdiem kopā ar bridža cienītājiem un ekspertiem.

 • LATVIJAS TŪRE 2024, 3. posms

  Šī gada, 11.maijā Usmas muižā tika aizvadīts Latvijas Tūres 2024 trešais posms, pulcējot bridža entuziastus no dažādiem bridžu klubiem. Aizraujošā un draudzīgā sacensību atmosfērā spēlētāji varēja ne tikai sacensties, bet arī baudīt kopā būšanu ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Paldies turnīra organizatoriem, īpaši Jānim Dzenim par viesmīlīgo uzņemšanu!

  1. vieta Andris Putniņš - Jānis Irbe 64,88%

  2. vieta Edgars Oļļa - Toms Straume 61,57%

  3. vieta Ilze Andersone - Jānis Neimanis 58,00%

  NOLIKUMS | IELŪGUMS | REZULTĀTI
 • LT 2024 3.posms TALSI

  LT 2024 3.posms TALSI - REZULTĀTI

 • MUZEJU NAKTS - BRIDŽS

  Izbaudi Muzeju Nakts aizraujošo atmosfēru, piedaloties unikālā bridža turnīrā, kurā mēs aicinām Jūs atklāt noslēpumus ne tikai muzeja zālēs, bet arī kāršu spēlē.

  Šis pasākums ir lieliska iespēja gan pieredzējušiem spēlētājiem, gan iesācējiem iegūt jaunas prasmes, iepazīt bridža spēli. Nāciet un uzziniet, ko noslēpumu kambari slēpj ne tikai muzejos, bet arī bridža kāršu spēlē! Gaidīsim Jūs, lai kopā pavadītu aizraujošu vakaru! Tiem, kas vēlas piedalīties turnīrā, iepriekš jāreģistrējas pie Antras Ilziņas: +371 29229324 vai raksti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  KAD: 17. maijā

  KUR: Ikšķiles vidusskolā, Skolas ielā 2, Ikšķilē

  CIKOS: 19:00

 • RĪGAS PĀRU KAUSS (M/M) 2023/2024 - 17. turnīrs

  Otrdien, 7.maijā, notika Rīgas Pāru Kausa (Min/Max) 2023/2024. g. sezonas 17. turnīrs. Turnīru organizē Latvijas bridža federācija sadarbībā ar Bridža atbalsta biedrību BAB.

  Balvas uzvarētajiem no:

  1. vieta Edgars Oļļa - Kārlis Rubins 63,18%

  2. vieta Sergejs Čerepovs - Andrejs Milgrāvis 56,82%

  3. vieta Dagnija Dirba - Ileana Bolsaitis 56,36%

  3. vieta Jevgēnijs Antonovs - Bruno Rubenis 56,36%

  NOLIKUMS | REZULTĀTI | KOPVĒRTĒJUMS

   

  RĪGAS PĀRU KAUSS (M/M) 2023/2024 - 17. turnīra laureāti:

  No kreisās: I. Bolsaitis, D. Dirba, J. Antonov, B. Rubenis, K. Rubins, E. Oļļa, A. Milgrāvis, S. Čerepovs

   

 • RĪGAS PĀRU KAUSS (IMP) 2023/2024 - 16. turnīrs

  30. aprīlī notika Rīgas Pāru Kausa (uz IMP ) 2023./2024. g. sezonas 16. turnīrs. Turnīru organizē Latvijas bridža federācija sadarbībā ar bridža atbalsta biedrību BAB.

  Balvas laureātiem no Skrīveru Saldumiem!

  1. vieta Jānis Irbe - Andris Putniņš 31,0 IMP

  2. vieta Mirjam Iher - Aivar Tihane 30,0 IMP

  3. vieta Juris Oļeiņiks - Jānis Buls 26,0 IMP

  NOLIKUMS | REZULTĀTI | KOPVĒRTĒJUMS

   

  RĪGAS PĀRU KAUSS (IMP) 2023/2024 - 16. turnīra laureāti:

  No kreisās: A. Tihane, M. Iher, J. Irbe, A. Putniņš, J. Buls, J. Oļeiņiks.

   

 • LKČ 2024 A līgas 2.posms

  27.-28. aprīlī notika Latvijas Komandu čempionāta pēdējā kārta. Komanda Baltic Express, kas pēc pirmā apļa izvirzījās vadībā, nespēja noturēt vadību un par Latvijas čempioniem jau otro gadu pēc kārtas kļūst komanda RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE. APSVEICAM!

  No kreisās: M. Lorencs, K. Rubins, L. Lauks, E. Lavendelis (c).

  NOLIKUMS | REZULTĀTI
 • RĪGAS PĀRU KAUSS (M/M) 2023/2024 - 16. turnīrs

  Otrdien, 23. aprīlī, notika Rīgas Pāru Kausa (Min/Max) 2023/2024. g. sezonas 16. turnīrs. Turnīru organizē Latvijas bridža federācija sadarbībā ar Bridža atbalsta biedrību BAB.

  Balvas uzvarētajiem no:

  1. vieta Sergejs Čerepovs - Andrejs Milgrāvis 63,31%

  2. vieta Imants Parādnieks - Mirjam Iher 59,42%

  3. vieta Edgars Oļļa - Ralfs Rubins 55,84%

  NOLIKUMS | REZULTĀTI | KOPVĒRTĒJUMS

   

  RĪGAS PĀRU KAUSS (M/M) 2023/2024 - 16. turnīra laureāti:

  No kreisās: I. Parādnieks, M. Iher, S. Čerepovs, A. Milgrāvis, E. Oļļa, R. Rubins

   

 • RĪGAS PĀRU KAUSS (IMP) 2023/2024 - 15. turnīrs

  16. aprīlī notika Rīgas Pāru Kausa (uz IMP ) 2023./2024. g. sezonas 15. turnīrs. Turnīru organizē Latvijas bridža federācija sadarbībā ar bridža atbalsta biedrību BAB.

  Balvas laureātiem no Douglas - SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

  1. vieta Andrejs Milgrāvis - Sergejs Čerepovs 70,4 IMP

  2. vieta Edīte Klīdzēja - Guntis Bojārs 44,0 IMP

  3. vieta Petro Samolčevs - Mārcis Samolčevs 37,0 IMP

  NOLIKUMS | REZULTĀTI | KOPVĒRTĒJUMS

   

  RĪGAS PĀRU KAUSS (IMP) 2023/2024 - 15. turnīra laureāti:

  No kreisās: P. Samolčevs, M. Samolčevs, S. Čerepovs, A. Milgrāvis, E. Klīdzēja, G. Bojārs.

   

 • JAUNIETIS un MEISTARS

  Turnīru cikls "Jaunietis un Meistars" ir kļuvis par nozīmīgu notikumu Latvijas bridža kopienā, sniedzot jaunajiem spēlētājiem izcilu iespēju mācīties no pieredzējušiem bridža meistariem. Šis unikālais formāts ne tikai veicina jaunu talantu attīstību, bet arī stiprina paaudžu savienojumu, kas ir būtiski ilgtspējīgas spēlētāju bāzes veidošanai.

  Aprīļa turnīrā piedalījās vairāk kā 20 jaunieši un meistari, kur uzvaras laurus plūca pāris Druvis Jansons - Bruno Rubenis. Viņu saspēle bija teicama ilustrācija tam, kā pieredze un jaunības entuziasms var apvienoties, lai sasniegtu izcilus rezultātus.

  Šī cikla turnīri ir lieliska vieta tehnisko prasmju pilnveidošanai bridžā. Organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem par viņu atsaucību un aizrautību, kas ir pamatā šī projekta veiksmīgai norisei.

  Nākamais turnīrs ir gaidāms jau drīz, 8. maijā! Aicinām visus, kas vēl nav piedalījušies, izmantot šo lielisko iespēju. "Jaunietis un Meistars" ir ne tikai spēles prasmes pilnveidošanas vieta, bet arī solis ceļā uz personīgo un profesionālo izaugsmi bridžā.

  VISU TURNĪRU REZULTĀTI

  Foto galerija no aprīļa turnīra:

PIERAKSTĪTIES RPK JAUNUMIEM
* obligātais lauks
 

 

Rezultāti

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111